Merhaba, Çayyolu Doğal’a Hoş Geldiniz…

Çayyolu Doğal, çocukluklarında doğal ve sağlıklı beslenme şansını yakalamış daha sonra şehir yaşantısı ve karmaşasında bunu kaybetmiş 2 kardeşin önce kendi çocukları için sonra çevreleri için başlattıkları bir sağlıklı beslenme girişimidir.

Çayyolu Doğal’ın birinci iddiası doğallık ikinci iddiası ise bu doğallığın sağladığı lezzettir. Doğal ve lezzetli ürünleri merkezinden, taze taze sizlere ulaştırmaktır. Önce kendi aileleri, sonra arkadaşları, sonra komşuları daha sonra bu insanların tavsiyesiyle büyüyen Çayyolu Doğal ailesine sizlerin de katılımı bizleri mutlu edecektir.

 

Oğuzhan Öztürk Kimdir ?

1984 Berlin doğumlu olan Oğuzhan Öztürk ilk ve orta öğretimini Düzce’de, Üniversite öğrenimini Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Üniversite eğitimden sonra Coca-Cola İçecek, Erkunt Traktör ve Ford Başer Otomotiv’de Satış Pazarlama departmanlarında yöneticilik yapmıştır. Daha sonra aile şirketlerinde görev alan Oğuzhan Öztürk Nisan 2020’den bu yana Çayyolu Doğal’da kurucu ortak olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Gökhan Öztürk Kimdir ?

1985 Düzce doğumlu olan Gökhan Öztürk ilk ve orta öğretimini Düzce’de, Üniversite öğrenimi Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Üniversite eğitimden sonra Goldaş A.Ş.’de mağaza yöneticiliği daha sonra kurumsal gayrimenkul firmalarında Broker ve Eğitmen görevleri üstlenmiş, Nisan 2020’den bu yana Çayyolu Doğal’da kurucu ortak olarak çalışmalarını sürdürmektedir.